کد خبر : 7778 انتشار : ۹۲/۰۶/۱۱ چاپ صفحه
مدیران سازمان در پشت‌صحنه سریال

«گذر از رنجها» به رابطه ارباب و رعایا رسید

ظهر یکشنبه دهم شهریور تقدس نژاد معاون اداری مالی سازمان صدا و سیما و مهدی فرجی مدیر شبکه یک سیما در محل تصویربرداری سریال “گذر از رنجها” در دیلمان حاضر می‌شوند.

به گزاری پایگاه خبری سینمای ایران، علی لدنی تهیه کننده این سریال 40 قسمتی گفت: امروز با حضور تقدس نژاد و فرجی در پشت صحنه این سریال، سکانس مربوط به مذاکره ارباب با رعایا درباره امور مردم را در منطقه شاه شهیدان لاهیجان ضبط می‌کنیم. داوود فتحعلی بیگی در نقش کدخدا و مجید پتکی در نقش سهراب پدر دنیا از بازیگرانی هستند که مقابل دوربین می‌رود.

داستان “گذر از رنجها” که فریدون حسن پور کارگردانی آن را برعهده دارد در حال و هوای دهه 20 می‌گذرد و درباره زنی است که با از دنیا رفتن مادرش متولد می‌شود، پدر بار دیگر ازدواج می‌کند، البته این زن جدید با دختر کوچک مهربان است اما همه خانواده در زندگی سخت روستایی با وضع مالی بد زندگی می‌کنند. دختر در سن 15 سالگی گله را به کوه می‌برد و….

جعفر دهقان، پژمان بازغی، بابک حمیدیان، پیام دهکردی، ماه چهره خلیلی، آزیتا ترکاشوند، نگین معتضدی، مهران رجبی، بیژن بنفشه خواه، حسین عابدینی، ترلان پروانه، پردیس احمدیه، شیوا طاهری، غزاله رشیدی، داود فتحعلی بیگی، فریبا خادمی، مهدی بوستان پرور، پروین ملکی، امیر ذوالفقاری، مهشید مرندی، نجات علیمرادی و هستی مهدوی فر بازیگران “گذر از رنج‌ها” هستند که در گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک تهیه می‌شود.
فریدون حسن پور

این سریال که حدود سه ماه از کلید خوردن آن می‌گذرد احتمالاً اواخر امسال روی آنتن شبکه یک می‌رود.
مدیر تصویربرداری این سریال ایرج عاشوری، تدوین مهدی حسینی وند، طراح صحنه و لباس حسن روح پروری، مدیر صدابرداری حسین بشاش، طراح گریم حسین صالحیان، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان مهدی بوستان پرور و عکاس حبیب مجیدی است.

0 0
لینک کوتاه : http://ciniran.com/?p=7778

دیدگاه خود را به ما بگویید.