کد خبر : 1170 انتشار : ۹۲/۰۴/۱۲ چاپ صفحه
در پایان تابستان اتفاق می افتد:

پیش‌تولید فیلم “ازدواج سعید و لیلا” به کارگردانی سعید سلطانی آغاز خواهد شد

پیش‌تولید فیلم سینمایی “ازدواج سعید و لیلا” اواخر تابستان امسال آغاز می‌شود.

به گزارش رسانه خبری سینمای ایران ، رضا رخشان تهیه‌کننده سینما با بیان این مطلب که اواخر تابستان پیش‌تولید فیلم سینمای “ازدواج سعید و لیلا” به کارگردانی سعید سلطانی آغاز خواهد شد، گفت: هر چند نزدیک به دو ماه از دریافت پروانه ساخت این فیلم سینمایی گذشته است اما با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پیش‌تولید “ازدواج سعید و لیلا” را اواخر تابستان آغاز خواهیم کرد.

وی درباره عوامل سینمایی که قرار است در این فیلم حضور داشته باشند، توضیح داد: هنوز برای عوامل فیلم از جمله بازیگران و گروه پشت صحنه تصمیم نهایی گرفته نشده است و در حال مذاکره با تعدادی از سینماگران هستیم. فیلمنامه این فیلم سینمایی توسط سعید دولتخواهی به نگارش درآمده است.

این تهیه‌کننده در پایان درباره داستان این فیلم سینمایی گفت: “ازدواج سعید و لیلا” یک داستان اجتماعی دارد و  در خط داستانی این فیلم آمده است که آقا مرتضی دیوانه‌وار لیلا را دوست دارد و لیلا دیوانه‌وار سعید را. راه رسیدن به لیلا، گذشتن از ایمان و اعتقاد است. آقا مرتضی راه دشواری را در پیش دارد.

این فیلم را قرارست سعید سلطانی کارگردانی کند که اولین تجربه وی در عرصه سینمای داستانی بلند است. وی پیش از این سریال‌هایی چون پس از باران و ستایش را ساخته است. رضا رخشان پیش از این فیلم سینمایی “ضد گلوله” به کارگردانی مصطفی کیایی را تهیه‌کنندگی کرده بود. وی به خاطر تهیه کنندگی این فیلم سینمایی در سی و امین جشنواره بین المللی فیلم فجر، دیپلم افتخار بهترین فیلم را دریافت کرد.

0 0
لینک کوتاه : http://ciniran.com/?p=1170

دیدگاه خود را به ما بگویید.